Yatağan Masaj Erendi̇z

Yatağan masaj Son yıllarda şehir yaşamının zor koşulları insanlarda stres seviyesinin artmasına ve bu da strese bağlı birçok hastalığı beraberinde getirmektedir. Eklem ve kas ağrıları bu sağlık problemlerinin başında gelmektedir. Modern tıbbın yanı sıra alternatif tıp teknikleri çoğu hastalığın tedavisinde önemli bir yer edinmeye başlamıştır.

tedavisi ise bu alternatif tıp tekniklerinin en zirvesinde yerinin almıştır.

Yatağan mutlu son hamam

sadece stres ve ağrı gibi sağlık problemlerinde değil aynı zamanda dolaşım bozuklukları, solunum hastalıkları, selülit, cilt kusurları, ödem ve şişlikler gibi birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Çok fazla sayı ve çeşitte masaj tedavisi T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 608 saatlik ders sonunda verilmekte olan sertifikaya sahip uzmanlar tarafından uygulanmaktadır.

Yatağan hamam sauna

Son yıllarda Thai (Tai, tay) masajı oldukça popüler bir teknik olarak sıklıkla uygulanmaktadır. Thai masajı diğer masajlardaki gibi çıplak tene yapılmaz. Yatağan masaj . Bu teknikte masajın uygulanacağı kişiye ince keten bir kıyafet giydirilir ve uygulama bu kıyafet üzerinden yapılır. Diğer adı Hint yogası olan bu teknik onlarca çeşit çekme germe ve baskı uygulamasını içerisinde barındırmaktadır.