Yatağan Erotik Masaj Di̇lhan

Yatağan erotik masaj Vücudun belirli bölgelerinde meydana gelen şişliklerin azaltılması, ağrıların dindirilmesi, gerilen kasların gevşetilerek yaralanmalar sonucu oluşan gerilme ve burkulmaları iyileştirmek adına masaj tekniklerinden yararlanılabilir. Tamamen fizyolojik gerçeklere dayanan bu teknikler, belirli bölgeye ya da tüm vücuda yapılabilirler.

Teknikleri uygulayan masörler sayesinde, bölgede bulunan organlara direkt temas sağlanarak oluşan ağrı ve sızıların ortadan kalkması sağlanabiliyor. Modern tıpta önemli bir yere sahip olan bu teknikler, tedavi amacıyla da kullanılabiliyorlar.

Yatağan fantezili masaj

Tedavi amacıyla yapılan tekniklerde üç farklı el hareketi yapılıyor. Birincisi, kas yapılarını gevşeterek kalbe giden kanın damarlarda rahatlıkla dolaşmasını sağlamak için yapılan hafif ya da sert darbelerdir.

İkinci el hareketi, zarar gören dokuların hareket etmelerini ve beslenmelerini kolaylaştırmak için yapılan yoğurma hareketidir. sırasında yapılan üçüncü önemli hareket ise kan dolaşımını düzenlemeye sindirim sistemini düzenlemeye yardım eden ve üst üste vurma usulüne dayanan darbeleme hareketidir.

Yatağan ateşli masaj

Hemen hemen tüm masaj çeşitlerinde bu el hareketlerini görmek mümkün. Hareketlerin şiddetine ve ne kadar yapılması gerektiğine terapistin kendisi karar verir. Yatağan erotik masaj .