Muğla Milas Masöz Bayan Mebruke

Muğla milas masöz bayan İnsan vücudunda dolaşım sisteminde bozulmalar meydana geldiğinde çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkmaktadır. Dolaşım bozuklukları genellikle selülit oluşmasına neden olmaktadır. Kan ve lenf dolaşım sistemindeki bozukluklar, yağ dokularının artış ve toksinlerin oluşmasına neden olacaktır. Selülit tedavilerinin en etkili yöntemi ise masaj uygulamalarıdır. Muğla masöz bayan

Uygulamalar ile dokulara oksijen ve taze besinlerin gitmesi selülitin iyileşmesini hızlandıracaktır. Muğla milas masöz bayan . Selülit tedavileri için, deri altındaki kan damarlarının çapının düzenlenmesi, kan akışının bacaklarda düzenli olarak yapılması ile gerçekleşmektedir. Selülit tedavisinde, masaj teknikleri, kan dolaşımı ve lenf sistemlerinin düzenlenmesi gerçekleştirir. Dolaşım masaj uygulamaları, deri altı kan akışının hızlandırılmasını ve dokuların canlanmasını sağlar.

Lenflerin atılmasını hızlandırma için, parmak baskıları ile kalp yönünde hareketler yapılmaktadır. Lenf drenajı ile vücutta oluşan ödemlerin ve toksinlerin dışarı atılması sağlanır. Selülit rahatsızlıkları genellikle, yanlış beslenme seçeneklerinden ve yeterli seviyede hareket yapmamaktan kaynaklanmaktadır. Hareketsizlik kan dolaşım sistemini bozacak ve dokularda aşırı yağlanmasına neden olacaktır. Uygulama teknikleri ile, dolaşım sistemi düzene girer, dokulardaki biriken kimyasalların atılması ile hücrelerin yenilenmesi sağlanmış olur.